Apie mus

Picerija, kurioje puoselėjamos unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijos, picerija, kurioje visada esi laukiamas. Mums, kaip ir Tau, yra svarbu, kad maistas būtų geras ir kokybiškas, todėl patyrę mūsų virtuvės šefai stengiasi pasiūlyti įvairiausių skonių picas ir kitus patiekalus, pagamintus tik iš aukščiausios kokybės produktu. Šiuolaikiška ir moderni aplinka, bei malonus ir šiltas aptarnavimas vilios sugrįžti dar ne kartą.

Kiekvienais metais mus aplanko daugiau nei keliolika tūkstančių klientų, tačiau mūsų tikslas – ne nuolatos augantis klientų skaičius, mūsų tikslas, kad kiekvienas, apsilankęs pas mus, jaustųsi lyg grįžęs į namus, skaniai pavalgytų bei maloniai praleistų laiką ir išeitų plačiai šypsodamasis. Tik Tu ir Tavo poreikiai mums yra svarbiausi, todėl nesiliaujame tobulėti ir stebinti maloniomis ir labai gardžiomis naujienomis bei patraukliais pasiūlymais.
Šiuo metu Lietuvoje veikia 3 naujos kartos picerijos, kurios tapo pamėgtos draugų ar šeimos susibūrimo vietos. Mus rasite Utenos, Molėtų bei Ukmergės miestuose. 
Iki malonaus pasimatymo!
Su meile, MO PIZZA- KEBAB kolektyvas.
Peržiūrėti meniu